TAREKSAV

TAREKSAV - Üniversiteye Adım Atan Personel Çocuklarına Kutlama

Üniversiteye Adım Atan Personel Çocuklarına Kutlama

Üniversite sınavında başarılı olarak bir yüksek öğrenim kurumuna kayıt yaptırmaya hak kazanan Tarım Kredi mensubu personelin çocukları için Tarım Kredi Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı'da (TAREKSAV) bir kutlama töreni düzenlendi.

Gerçekleştirilen törene; Genel Müdür Yardımcısı Hüsamettin Gülhan, Starateji Geliştirme ve Teşkilatlandırma Daire Başkanı Fikret Doğan, Tareks Genel Müdürü Burhanettin Topsakal, TAREKSAV Genel Müdürü Mustafa Söylemez, Tareks Genel Müdür Yardımcısı Kamil Yılmaz, Genel Müdür Danışmanı Veysel Karafilik ve üniversiteyi kazanan öğrenciler katıldı.

Tarım Kredi de bu tür törenlerin geleneksel hale geldiğini ifade eden Gülhan, "Her yıl, üniversiteyi kazanan mensuplarımızın çok kıymetli çocuklarına hayırlısı olsun demek, küçük de olsa onları ödüllendirmek ve kurumsal aidiyet noktasında da hatırlatmada bulunmak adına bu tür törenler düzenliyoruz." dedi.

Öğrencileri üniversite yolunda elde ettikleri başarılardan dolayı kutlayan Gülhan sözlerini şöyle sürdürdü: "Hayatınızda çok güzel ve yeni bir aşamaya geldiniz. Dilerim hepiniz tercih ettiğiniz okullara yerleştirilmişsinizdir. Bulunduğunuz yerleri iyi değerlendirin. Üniversitede hayata hazırlanıyorsunuz bu nedenle kendinizi geliştirin, iyi yetiştirin, mümkün olan her fırsatta okuyun, okuldan öğreneceğiniz çok şey var." şeklinde konuştu.

Programın sonunda üniversiteyi kazanan öğrencilere, Tarım Kredi Kooperatifleri ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından tedarik edilen kitaplardan oluşan hediyeler takdim edildi.

İletişim

Adres:Emek Mahallesi Kazakistan Caddesi (4.Cadde) No: 136/15 4.Kat
Emek - Çankaya / Ankara  06510

E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Telefon: 0 312 215 83 32
GSM    : 0 549 308 67 60
Faks: 0 312 215 83 33