TAREKSAV

TAREKSAV - Tekirdağ Bölge'de Üniversiteli Gençlere Hediye

Tekirdağ Bölge'de Üniversiteli Gençlere Hediye

Üniversite sınavında başarılı olarak bir yüksek öğrenim kurumuna kayıt yaptırmaya hak kazanan Tarım Kredi Kooperatifleri personel çocukları için Tekirdağ Birliğinde tören düzenlendi.

Tekirdağ Bölge Birliğinde düzenlenen törene Merkez Birliği Denetçisi İlhanSaltık, Tekirdağ Bölge Müdürü Mesut Baytekin, Bölge Müdür Yardımcıları Neşe Sarılgan, Necati Sirel ve Süleyman Eğilmez katıldı.

Tarım Kredi Kooperatiflerinde bu tür törenlerin geleneksel hale geldiğini ifade eden Bölge Müdürü MesutBaytekin, "Her yıl, üniversiteyi kazanan çalışanlarımızın çok kıymetli çocuklarına hayırlısı olsun demek, küçük de olsa onları ödüllendirmek adına bu tür törenleri düzenliyoruz. Üniversite sadece eğitim ve öğretim vermez, aynı zamanda insanları hayata hazırlamaktadır. Çocuklarımızın, üniversite yaşamları boyunca devamlı kendilerini geliştirmelerini, ailelerine ve topluma duyarlı, iyi birer vatandaş olmalarını diliyorum." dedi.

Programın sonunda üniversiteyi kazanan öğrencilere 3'er kitaptan oluşan hediye setleri Bölge Müdürü Mesut Baytekin tarafından takdim edildi.

İletişim

Adres:Emek Mahallesi Kazakistan Caddesi (4.Cadde) No: 136/15 4.Kat
Emek - Çankaya / Ankara  06510

E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Telefon: 0 312 215 83 32
GSM    : 0 549 308 67 60
Faks: 0 312 215 83 33