TAREKSAV

TAREKSAV - Faaliyetlerimiz

Eğitim ve Öğretim Faaliyetleri

Tüm Türkiye de öğrencilerimize verdiğimiz burslarla ve bilimsel, sanatsal, kültürel, sportif faaliyetlerle; gelişen Türkiye'ye ayak uydurabilecek; yeni Türkiye'nin inşasına katkıda bulunacak, dengelerin değiştiği global dünyada uluslararası platformlarda söz sahibi olabilecek, özgüveni tam, köklerinin farkında olan, bilinçli; tarihini, kendini ve hedefini iyi bilen, araştıran, sorgulayan, öğrenen, üreten, girişimci gençler yetiştirmeyi kendine düstur edinen Tareksav, 1000e yakın öğrencisi ile Türkiye çapında varlığını sürdürmektedir.

Üniversiteyi Kazanan Öğrencilere Hediye Verildi

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğinde geleneksel hale getirilen ve bundan böyle TAREKSAV tarafından organize edilecek olan, personelin üniversiteyi kazanan çocuklarına hediye verilmesi töreni Merkez Birliği Nurettin Hazar Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. 

Çanakkale Şehitlerimizi Öğrencilerimizle Birlikte Andık!

Vakfımızca düzenlenen ve Ankara'daki üniversitelerde öğrenim gören burslu öğrencilerimizin katıldığı "Çanakkale Şehitlerini Anma ve Vefa Gezisi" 19 – 21 Mart tarihleri arasında gerçekleştirildi.,

İletişim

Adres:Emek Mahallesi Kazakistan Caddesi (4.Cadde) No: 136/15 4.Kat
Emek - Çankaya / Ankara  06510

E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Telefon: 0 312 215 83 32
GSM    : 0 549 308 67 60
Faks: 0 312 215 83 33