TAREKSAV 2013/ 2014 BURS DÖNEMİ 1. ADAY LİSTE AÇIKLANDI!

TAREKSAV VAKFI

DUYURU NO:2013/02

Vakfımızca 2013 / 2014 Öğrenim Döneminde verilecek karşılıksız eğitim bursu başvuruları 01 Eylül – 30 Eylül 2013 tarihleri arasında tamamlanmıştır.


Vakfımızca burs başvuruları değerlendirilmiş olup, değerlendirme ve sonuç bildirimi hakkında gerekli açıklamalar aşağıda yapılmıştır.

Buna göre;

 1.  Daha önce web sitemizdeki Burs başvuru duyurusunda da özellikle vurgulandığı üzere; “adayların önce başvuru şartlarını, İstenen belgeler ve Eğitim Bursu Başvuru Formu Kriterleri Belgelendirme Çizelgesini (EK:1) dikkatlice inceledikten sonra başvuru formunu doldurmaları” istendiğinden başvuru formunda beyan edilen bilgilerin doğru veya yanlışlığına bakılmaksızın tüm bilgiler puanlamaya tabi tutulmuştur.
 2.  Bilgisayar ortamında yapılan raporlama sonucu oluşan puan ve sıralamaya göre ilk 358 kişilik liste 1.Aday Liste” olarak internet sitemizde ilan edilmiştir.
 3.  Listede ismi yer alan adaylar kesin burs kazanmış değillerdir. Ancak, başvuru duyurusunda da bildirildiği üzere; “başvuru formunda beyan edilen bilgilerinin, Eğitim Bursu Başvuru Formu Kriterleri Belgelendirme Çizelgesine (EK:1) göre istenen resmi belgelerdeki bilgiler ile uyuşması” halinde burs almaya hak kazanmış sayılacaklardır. Aksi takdirde, en az bir bilgi/belge uyuşmazlığı halinde dahi ilgili aday elenecektir. Ayrıca Burs başvuru duyurusunda belirtilen Burs başvuru şartlarını taşımayan aday öğrenciler de elenecektir.
 4. Adaylar, Burs ödemelerinde kullanılacak, bankada hesap numarasının açtırılabilmesi için ekte gönderilen Banka Hesap Bilgi Formunu mutlaka dolduracaklar ve imzalayacaklardır.
 5. İsmi 1. Aday listede yer alan adayların aşağıdaki belgeleri;
  1. Eğitim Bursu Başvuru Formu Kriterleri Belgelendirme çizelgesi (Ek:1)’ deki istenen belgeleri (onaylı asılları),
  2. Eğitim Bursu Başvuru Formu çıktısını (imzalı ve fotoğraflı),
  3. Banka Bilgi Formunu (doldurulmuş imzalı)

dosya halinde (belgeler sıraya konularak telli renkli plastik dosyaya konulmuş olarak) en geç 31.10.2013 tarihi PERŞEMBE günü Saat 18:00 kadar Vakfımız merkezinde (Tarım Kredi Kooperatifleri Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı Kazakistan Cd. No:139 Kat:3 Emek – Çankaya / ANKARA) olacak şekilde elden veya posta yolu ile teslim etmeleri gerekmektedir.

 1. Dosyasını zamanında teslim etmeyen ve/veya eksik belge teslim eden adaylar elenecektir.
 2. Bilgi/belge uyumu kontrollerinden sonra burs almaya hak kazanacak adayların isimleri Vakfımız Web sitesinde “1. Asıl Liste” olarak duyurulacaktır. Elenen adayların yerine ise yeni aday listeler açıklanacaktır. 1. Aday listede isimleri olmayan öğrenciler, Burs kontenjanı dolana kadar, daha sonra yayınlanacak olan Aday listelerini Vakfımız web sitesinden takip etmeleri gerekmektedir.

Açıklamaların dikkatlice okunması, bilgi edinilmesi ve gereğini önemle rica eder, sonucun tüm adaylar için hayırlı olmasını dileriz.

TAREKSAV

TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ

EĞİTİM KÜLTÜR VE SAĞLIK VAKFI

ADAY LİSTEYİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BANKA HESAP BİLGİ FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

BURS BAŞVURU FORMU KRİTERLERİ BELGELENDİRME ÇİZELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Ziyaretçi Sayacı

Bugün177
Dün1145
Toplam1607706

TAREKSAV Eğitim Kültür Ve Sağlık Vakfı

2010